Home » Binance

Binance jest jedną z największych giełd kryptowalutowych pod względem kapitalizacji rynkowej i wolumenu obrotu. W rzeczywistości platforma ułatwia wymianę kryptowalut o wartości miliardów dolarów każdego dnia. W tej recenzji giełdy badamy wszystko, co warto wiedzieć o Binance . Obejmujemy opłaty, prowizje, aktywa handlowe, obsługiwane płatności i oczywiście – bezpieczeństwo.

Czym jest Binance?

Binance to giełda kryptowalut, która po raz pierwszy została uruchomiona w 2017 roku. Ta popularna platforma jest teraz domem dla milionów handlowców na całym świecie. Jest to jeden z największych na rynku, obok Coinbase, Huobi, Bithumb i Kraken.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy Binance osiągnął średnią pomiędzy 10 a 20 miliardami dolarów wolumenu handlowego, który jest ogromny. Większość klientów, którzy korzystają z Binance, robi to, aby zaangażować się w handel krótkoterminowy.

Binance oferuje również super konkurencyjne prowizje handlowe, które zaczynają się od zaledwie 0,10% . Zapewnia to, że platforma jest odpowiednia zarówno dla handlowców o niskich i wysokich stawkach.

Leave a Reply

Binance
5.0/5