Home » Crypto.com

Recenzja giełdy Crypto.com

Jeśli szukasz kupna lub sprzedaży kryptowalut, istnieje wiele platform kryptowalutowych do wyboru. Crypto.com, z siedzibą w Hongkongu, jest jedną z takich platform kryptowalutowych, która zyskała popularność w ciągu ostatnich kilku lat.

Oprócz obsługi wielu walut, Crypto.com oferuje własną monetę natywną i pozwala użytkownikom zarabiać na odsetkach od posiadanych kryptowalut.

recenzja crypto.com

Czym jest Crypto.com?

Crypto.com (nazwa prawna: MCO Malta DAX Limited) to platforma do inwestowania w kryptowaluty i stakingu. Została założona w czerwcu 2016 roku. Założycielami Crypto.com są Bobby Bao, Gary Or, Kris Marszalek i Rafael Melo. Jego siedziba znajduje się w Sai Wan, Hong Kong Island, Hong Kong. Pozyskała 26,7 mln dolarów.

Co oferuje platforma Crypto.com?

Crypto.com pozwala ludziom kupować, sprzedawać, handlować i zarabiać na odsetkach od swoich kryptowalut. Użytkownicy z Polski mogą zarejestrować się w Crypto.com App, Crypto.com Visa Card i DeFi Wallet. Ale musisz mieszkać poza granicami USA, aby korzystać z internetowej giełdy Crypto.com Exchange.

Poniżej znajdują się niektóre z godnych uwagi funkcji aplikacji Cypto.com App:

Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty
Wysyłaj fundusze do innych użytkowników crypto.com
Dołączony portfel kryptowalut
Platforma stakingowa - zarabiaj na odsetkach
Karta Visa

Crypto.com obsługuje łącznie ponad 150 par kryptowalutowych.

Token CRO Cronos

Crypto.com oferuje własną rodzimą kryptowalutę o nazwie Cronos (CRO). Umożliwia ona klientom płacenie za towary i usługi za pomocą aplikacji Crypto.com DeFi Wallet. Można nią również handlować.

Użytkownicy Crypto.com mogą wybrać otrzymywanie płatności w CRO, a także stabilne monety lub fiat. Mogą również zamieniać CRO lub stakować je (szczegółowo opisane poniżej), aby zwiększyć swój zysk z odsetek o 20x.

stakowanie na crypto.com

Wykorzystaj swoją kryptowalutę w świecie rzeczywistym

Jedną z najbardziej unikalnych cech Crypto.com jest to, że umożliwia ona korzystanie z kryptowalut w świecie rzeczywistym. Często właściciele kryptowalut są ograniczeni do wymiany monet z innymi inwestorami.

Ale dzięki Crypto.com możesz użyć swojej kryptowaluty do zakupu fizycznych towarów i usług.Jest to możliwe, ponieważ Crypto.com pozwala użytkownikom załadować swoją kryptowalutę na jedną z różnych kart Visa .

Przynajmniej tak to wygląda na powierzchni. Ponieważ większość sprzedawców nadal nie akceptuje kryptowalut jako płatności, Crypto.com nadal będzie musiał przekonwertować je na USD, zanim trafi na twoją kartę. Zasadniczo po prostu automatyzują ten proces dla ciebie.

Wynagrodzenia z karty VISA

Crypto.com oferuje kilka różnych poziomów kart. Każdy poziom ma inną kwotę nagrody CRO i jest oparty na ilości CRO postawionej na karcie. Nagrody CRO są wydawane, gdy wydajesz za pomocą karty.

Możesz również otrzymać kredyt na popularne subskrypcje takie jak Spotify, Netflix i Amazon Prime. Najwyższa stawka nagrody występuje, gdy postawisz 5 milionów CRO, co zapewnia 8% nagrody.

Stakowanie kryptowalut w celu uzyskania odsetek

Stakowanie oznacza, że blokujesz swoje monety na pewien czas i w zamian za to zarabiasz na nich odsetki. Wysokość odsetek zależy od długości okresu stakowania monet. Odsetki wypłacane są w monetach, które stawiasz, a nie w USD lub innych fiat .

Funkcja aplikacji, która umożliwia zarabianie odsetek, nazywa się Crypto Earn. Otrzymasz cotygodniową wypłatę z tytułu zarobków z odsetek prostych. Aplikacja pokaże, ile warta była Twoja postawiona moneta w momencie wypłaty.

Ponieważ Twoja moneta ze stakami jest zablokowana na podstawie wybranego terminu, nie ma znaczenia, co robi cena monety (tj. Czy idzie w górę lub w dół), ponieważ nie możesz jej sprzedać. To może być dobre i złe. Ale pomaga uniknąć panicznej sprzedaży na dole.

Terminy są jeden i trzy miesiące. Istnieje również opcja elastycznego terminu. Dłuższe terminy płacą więcej, a opcja elastyczna płaci najmniej. Otrzymasz wyższe stawki, jeśli postawisz 50,000 lub więcej CRO. Stawka 500,000 lub więcej CRO zarobi dodatkowe 2%.

Jak otworzyć konto?

Możesz odwiedzić stronę Crypto.com, gdzie znajdziesz linki do pobrania aplikacji mobilnej dla systemów iOS i Android. Aby się zarejestrować, musisz mieć co najmniej 18 lat.

Czy moje pieniądze są bezpieczne?

Crypto.com podejmuje działania mające na celu ochronę Twoich funduszy i kryptowalut. Jednak nie jest ona ubezpieczona przez FDIC ani SIPC. Ponadto Crypto.com ma siedzibę w Hongkongu, gdzie przepisy są bardzo różne. Nie znajdziesz również numeru telefonu lub adresu pocztowego, aby skontaktować się z kimkolwiek.

Jak mogę skontaktować się z Crypto.com?

Podobnie jak inne platformy kryptowalutowe, Crypto.com oferuje niewiele w zakresie osobistej obsługi klienta. Na stronie nie znajdziesz numeru telefonu do obsługi klienta ani nawet formularza kontaktowego.

Dobrą wiadomością jest to, że Centrum Pomocy strony jest dość obszerne. Posiada również pole czatu, które można wykorzystać do wyszukiwania artykułów Centrum Pomocy. Pod polem wyszukiwania jest napisane “Zespół może pomóc w razie potrzeby”. Ale nie jest jasne, jak jeden poszedłby o eskalacji swojego problemu, aby uzyskać z nimi kontakt.

Ocena Crypto.com na Trustpilot jest “Słaba” na poziomie 2,2/5 z ponad 5,500 recenzji. To szczerze mówiąc nie jest zbyt niezwykłe dla giełdy kryptowalut. Mimo to warto wspomnieć, że jeśli napotkasz problem, który wymaga interwencji człowieka, prawdopodobnie minie trochę czasu, zanim zostanie on rozwiązany lub nawet otrzymasz odpowiedź.

Crypto.com FAQs

Odpowiedzmy na kilka najczęstszych pytań, które ludzie zadają na temat Crypto.com:

Czym jest Crypto.com Pay?

Crypto.com Pay to mobilne rozwiązanie płatnicze, które wykorzystuje kody QR i pozwala użytkownikom płacić dowolnym handlowcom za pomocą kryptowalut. Platforma obsługuje obecnie 30+ tokenów.


Czy Crypto.com oferuje non-custodial wallet?

Tak, użytkownicy Portfela zachowują pełną kontrolę nad swoimi kluczami prywatnymi.


Czy karty Crypto.com Visa mają opłaty roczne?

Nie, a wypłaty z bankomatów są darmowe do pewnej kwoty miesięcznie, która różni się w zależności od konkretnej karty, którą posiadasz.

Leave a Reply

Crypto.com
4.8/5