Prognoza ceny MATIC: Czy Polygon to wciąż dobra inwestycja?

Home » Prognoza ceny MATIC: Czy Polygon to wciąż dobra inwestycja?

Cena MATIC poszybowała parabolicznie w ciągu ostatnich kilku dni, ponieważ inwestorzy dopingują najnowszą umowę między Disneyem a Polygonem. Token wzrósł do wysokiego poziomu 0,7366 USD, który jest najwyższy od maja tego roku. Skoczył o ponad 124% powyżej najniższego poziomu w tym roku.

Kryptowalutowe odbicie ceny wciąż trwa

Polygon jest wiodącym graczem w branży zdecentralizowanej. Jest to platforma sidechain, która została stworzona, aby rozwiązać wyzwania w ekosystemie Ethereum.

Podczas gdy Ethereum jest najbardziej aktywną platformą smart contract, jest znana z powolnej prędkości i wysokich kosztów transakcji. Polygon rozwiązuje to wyzwanie poprzez przetwarzanie transakcji Ethereum poza jego siecią.

Polygon przyciągnął tysiące deweloperów w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Jego strona internetowa wymienia ponad 19 000 deweloperów, którzy korzystają z jego rozwiązań sidechain. Niektóre z najbardziej znanych aplikacji, które zostały doładowane przez Polygon, to Aave i Uniswap.

Oprócz swojej platformy warstwy 2, Polygon rozszerzył swój ekosystem, dodając kilka produktów. Niektóre z najbardziej godnych uwagi produktów to Polygon Hermez, Polygon Edge i Polygon Nightfall.

Leave a Reply