Prognoza ceny Uniswap: UNI zyskuje 13.3% do $6.99

Home » Prognoza ceny Uniswap: UNI zyskuje 13.3% do $6.99

Uniswap jest jednym z największych zdecentralizowanych protokołów finansowych (DeFi). Jego rodzimy token, UNI, był na stałym spadku przez większość roku, a obecnie znajduje się 84% poniżej swojego najwyższego poziomu.

Wyniki UNI są podobne do większości tokenów DeFi w przestrzeni. Jednak w ciągu ostatnich 24 godzin UNI odnotował dwucyfrowe zyski, co czyni go jednym z najlepszych graczy.

UNI osiąga dwucyfrowe zyski

Token UNI zdołał w ciągu ostatnich 24 godzin gwałtownie przekroczyć poziom 7 dolarów. W tym czasie presja zakupowa na całym rynku kryptowalut była wysoka, a globalny cap rynku kryptowalut zyskał około 4%.

UNI może utrzymać te zyski w krótkim okresie ze względu na niedawne notowanie na Robinhood. Nowe notowania mają tendencję do wywoływania zysków dla różnych kryptowalut, a efekt notowania jest obecnie odczuwalny dla UNI. Robinhood dodał token w dniu 14 lipca.

Robinhood to popularna platforma społecznościowa do detalicznego handlu kryptowalutami, a oczekuje się, że notowanie zwiększy presję zakupową dla tokenów UNI. Token może zatem ponownie przetestować poziom oporu 7 USD, ponieważ więcej inwestorów leci go kupić, oczekując zysków w krótkim terminie. Można również doświadczyć rajdu w kierunku nowych maksimów na poziomie 7,50 USD i dalej.

Wsparcie pochodzące z notowań tokena na Robinhood wydaje się wygasać. Ponownie może uformować się niedźwiedzia świeca, spadająca w kierunku niższego poziomu wsparcia przy 6,85$.

Użytkownicy Uniswap cierpią z powodu ataku phishingowego

Ostatnie zyski cen UNI mogą być korektą po spadkach odnotowanych na początku tego tygodnia. UNI doświadczył dwucyfrowych strat po tym jak z protokołu zgłoszono kradzież ponad 8 milionów dolarów. Inwestorzy UNI zostali spostrzeżeni po tym jak CEO Binance poinformował, że kradzież wykryta przez narzędzia zagrożeń Binance może być exploitem na Uniswap V3. Tak się jednak nie stało, zamiast tego kradzież została spowodowana przez atak phishingowy.

Twórcy zagrożenia obiecali użytkownikom, że otrzymają 2000 dolarów nagrody, jeśli odwiedzą złośliwą stronę internetową. Jednak skończyło się to drenażem tokenów z portfeli użytkowników, którzy odwiedzili te strony.

Notowania Uniswap na Robinhood i kampania phishingowa były jednymi z najbardziej godnych uwagi wydarzeń w przestrzeni kryptowalutowej w tym tygodniu. Kolejnym wydarzeniem była przedsprzedaż Battle Infinity. Przedsprzedaż dla jednego z nowych projektów metaverse i NFT zebrała w ciągu trzech dni tokeny BNB o wartości ponad 100 000 USD. Battle Infinity to projekt sportów fantasy oparty na metaverse.

Leave a Reply